Založ si blog

Škoda, že sme pred 17 novembrom v 1989 roku nevedeli o Havlovi aj toto. . . !

Bol to zámer, a koho, že nás o tých jeho úchylkách a zverstvách vtedy nikto neinformoval?!

Teraz, keď sa blíži výročie tzv. Nežnej revolúcie, niektoré mienkotvorné média nás kŕmia správami ako napr. tá, že Havel chodil na orgie a jeho žena to vedela! Pokiaľ by sa čitateľ o tej Havlovej úchylke chcel dozvedieť viac, tu je článok: http://www.topky.sk/cl/11/1367998/Sexualne-tajomstva-komunistickej-ery–Havel-chodil-na-orgie-a-jeho-zena-to-vedela-  

Nad Havlovou „úchylkou“ o ktorej v článku rozpráva Český režisér Vít Olmer, sa v danej chvíli príliš nepozastavujem, ale skutočne bol som prekvapený, keď som sa dočítal, že počas natáčania filmu Bony a klid bol režisérovým hosťom na týchto orgiách aj Václav Havel – režiser však tvrdí, že „všetko sa dialo so súhlasom jeho vtedajšej manželky Olgy.“

 – No v udalostiach, ktoré o živote Václava Havla šírili média ešte pred 17. Novembrom 89 som sa aspoň ja nikde ani slovka o tej jeho úchylke nedozvedel! A to som v tých časoch naozaj poriadne  sledoval, čo a ako nám média osobnosť pána Havla prezentujú. (Jednoducho, chcel som sa o ňom dozvedieť viac, lebo od samého začiatku, keď sa na každom kroku Vaclav Havel prezentoval, tak sa mi nepozdávalo to jeho náhle objavenie sa na politickej scéne a najmä v čase, keď státisícové masy obyvateľstva po celom Československu pokrikovali: Havel na hrad…..).

Jestvujú však aj ďalšie zdroje: http://www.parlamentnilisty.cz/http://panobcan.sk/havel-bol-len-poslusna-babka-november-89-bol-pripraveny-hovori-diplomat-a-rozviedcik-polreich/ v ktorých bývalý zpravodajec a diplomat Miroslav Polreich tvrdí, že Václav Havel bol iba manipulovateľná bábka, preto ani nebol prekvapený tým, že tie udalosti, ktoré sa v novembri 1989 odohrávali, že to bola vopred pripravená akcia a aj preto nakoniec režim nijako výraznejšie nezakročil.

V pomerne dlhom rozhovore s redaktorom to ešte spresnil týmito slovami: „Keď sa už komunizmus chýlil ku koncu, niektorí ako Petr Pithart po novembrových udalostiach povedali, že to prišlo ako z neba. Nič ale neprišlo z neba, revolúcia bola pripravovaná. Ešte v marci 1989 som bol v Miloviciach rokovať s velením sovietskej armády v podstate ako rozviedčik. Nakoniec už česká strana bola tvrdo protiruskou.

Na rokovaní v Miloviciach sme požadovali, či dôjde v republike k nejakým treniciam, aby sa sovietska armáda postavila na stranu disentu. Oni boli na našej strane. Báť sme sa mohli len československej armády a ten prejav o možnom tiahnutí na Prahu poznáme.“

V závere rozhovoru sa ho redaktor spýtal, či to je tak správne, že takmer kdekoľvek sa novembrové udalosti roku 1989 automaticky spájajú s Václavom Havlom?

Bývalý zpravodajec mu odpovedal: „Havel ako politik bol bábka. Bol istým spôsobom vygenerovaný. Po novembri držala moc v krajine predovšetkým skupina ľudí na Hrade okolo Václava Havla, ktorý bol poslušný a manipulovateľný človek. Dnes to prechádza až do smiešnosti, tí ľudia, čo sa okolo neho pohybovali, idú stále v tej línii. Trebárs ten nápad s premenovaním ruzyňského letiska. Alebo jeho pohreb. Z toho si snáď už robili srandu. Oni sa namažú a potom si z toho robia srandu, to mi vadí.“

Nedá mi, aby som nepoukázal aj na tých, ktorým Havlov systém až príliš vyhovoval a pri jeho nečinnosti si žili ako prasce v žite!

Ako príklad môže poslúžiť aj tento článok: http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/299424-joan-baezova-tu-je-havel-a-tiez-velmi-vela-policajtov/ v ňom americká speváčka Joan Baezová poskytla rozhovor v ktorom „ospevuje“ ako jej v júly 1989 na Bratislavskej lýre Václav Havel nosil gitaru a ako chceli spôsobiť čo najviac problémov, a že tak to aj urobili.

O novembrových udalostiach však prehovoril aj bývalý eštébák Ludvík Zifčák, ktorý sa preslávil úlohou „mŕtveho študenta“, teraz tvrdí, že žiadna porážka komunizmu sa nekonala, ale išlo len o premenu na kapitalistický komunizmus pod dohľadom tých najvyšších.

V závere rozhovoru nezabudol dodať, že „cieľom revolúcie nebolo zmeniť socialistický režim na kapitalistický, ale iba urobiť zmeny, ktoré by zabezpečili prosperitu vtedajšieho režimu,“ a že „bez ŠtB by sa v tomto štáte nič nezmenilo.“

Viac tu: http://www.cas.sk/clanok/265353/byvaly-estebak-prehovoril-o-novembri-89-revolucia-bola-pripravena.html

Zipsovanie v cestnej doprave? !

21.10.2017

Neviem ako ostatní vodiči, ale priznám sa, že s týmto pomenovaním takejto prekážky na ceste sa stretávam prvýkrát a musím podotknúť, že za to môžem „poďakovať“ primátorovi mesta viac »

Zabudol vôl, že teľaťom bol!

19.04.2016

Neuveriteľné ako sa vie človek rýchlo zmeniť. Konkrétne mám na mysli nášho starostu pána A. H. na sídlisku KVP v KE. Pred pár rokmi tento pán, keď kandidoval na poslanca mestskej časti, viac »

Občania KVP, čakáte až vypúkne hromadná epidémia? !

28.12.2014

Neprispôsobiví asociáli z Lunika IX a bezdomovci sa dennodenne prehrabávajú v kontajneroch s odpadkami na sídlisku KVP a javí sa to tak ako by to bola normálna vec, ako keby to občanom a kompetentným viac »

lekárka fonendoskop pacient

Chrípka ešte potrápi, túto sezónu je agresívnejšia

22.02.2018 12:00

Doteraz sa nakazilo približne stotisíc ľudí, jeden muž zomrel.

Twitter

Twitter zablokoval pre podozrivé aktivity tisíce účtov

22.02.2018 11:48

Opatrenie sa týka aj takzvaných robotických účtov, o ktorých chod sa starajú automatické programy.

Gay, Pride, LGBTI, homosexuáli, Dúhový pochod, lesby

Rusko opustilo vyše 100 príslušníkov komunity LGBT prenasledovanej v Čečensku

22.02.2018 11:48

Niektorí z nich sú pripravení vypovedať aj pred medzinárodnými inštitúciami vrátane Európskeho súdu pre ľudské práva.

invalid, ZŤP, ŤZP, invalidi, dôchodca, invalidný, vozíček

Rezort práce navrhuje zvýšiť príspevok na opatrovanie ŤZP

22.02.2018 11:48

Vyplýva to z novely zákona o peňažných príspevkoch na kompenzáciu ťažkého zdravotného postihnutia.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 88
Celková čítanosť: 240622x
Priemerná čítanosť článkov: 2734x

Autor blogu

Kategórie